Transfery lotniskowe

Transfery lotniskowe dostępne są w kilku miastach w Polsce i za granicą. Obsługujemy następujące porty lotnicze: 

  • Port lotniczy Szczecin – Goleniów im. NSZZ Solidarność;
  • Port lotniczy Kraków – Balice im. Jana Pawła II;
  • Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy;
  • Port lotniczy Berlin Brandenburg Willy Brandt.

Rezerwacja

Wysłanie formularza rezerwacyjnego nie jest rezerwacją, a jedynie formularzem kontaktowym. Wycenę oraz potwierdzenie rezerwacji otrzymasz najszybciej jak to możliwe w formie telefonicznej lub mailowej.

Transfer na lotnisko Kraków - Balice

Port lotniczy Kraków – Balice im. Jana Pawła II to jedno z największych i najcześciej odwiedzanych lotnisk w Polsce. Znajduje się około 12 kilometrów od centrum Krakowa i położone jest po zachodniej stronie w miejscowości Balice. Transfer lotniskowy Kraków Balice z Ari-Taxi odbywa się w klimatyzowanym samochodzie z licencjonowanym Kierowcą znającym topografię miasta i okolic.

Aby zamówić transfer lotniskowy z lotniska Kraków – Balice zadzwoń pod numer telefonu: +48 123 122 555

Transfer na lotnisko Szczecin - Goleniów

Port lotniczy Szczecin – Goleniów im. NSZZ Solidarność to międzynarodowy port lotniczy położony we wsi Glewice, 50 kilometrów na północny-wschód od centrum Szczecina. Lotnisko w Szczecinie obsługuje takie kierunki jak: Warszawa, Kraków, Londyn, Liverpool, Dublin, Oslo czy Rijeka. Transfer na lotnisko w Szczecinie odbywa się w klimatyzowanym, komfortowym samochodzie z licencjonowanym Kierowcą znającym topografię miasta i okolic.

Aby zamówić transfer lotniskowy z lotniska Szczecin – Goleniów zadzwoń pod numer telefonu: +48 913 13 13 13

Transfer na lotnisko Gdańsk

Port lotniczy im. Lecha Wałęsy w miejscowości Gdańsk-Rębiechowo, to lotnisko położone około 15 km do centrum Gdańska i Sopotu oraz około 25 km od centrum Gdyni. Według statystyk jest to trzeci największy port lotniczy w Polsce. Sam Gdańsk, to piękne, nadmorskie miasto – w sam raz na weekendowy city-break, skąd po dobrym pobycie możecie polecieć dalej do takich miast, jak: Helsinki, Monachium, Kraków, Warszawa, Frankfurt, czy chociażby Paryż. Ari-Taxi Gdańsk oferuje pasażerom transfer z Gdańsk-Rębichowo przez całą dobę. Możesz również zarezerwować przejazd Ari-Taxi Gdańsk z wyprzedzeniem i mieć pewność, że przyjedzie po Ciebie licencjonowany Kierowca.

Aby zamówić transfer lotniskowy z lotniska w Gdańsku zadzwoń pod numer telefonu: +48 58 58 58 038

Transfer na lotnisko w Berlinie

W historii Berlina funkcjonowało sześć lotnisk cywilnych. Do 2020 roku głównymi portami był Berlin-Tegel oraz Berlin-Schönefeld. Obecnie do stolicy Niemiec możecie dostać się na Berlin-Brandenburg, który położony jest niecałe 30 km od centrum miasta.

Z Ari-Taxi Szczecin masz możliwość bezpiecznej podróży do Polski. Trasa Berlin – Szczecin liczy około 190 km, a czas przejazdu waha się od 2h do 2h 30min w godzinach szczytu. Transfer Ari- Taxi Szczecin z lotniska w Berlinie gwarantuje Ci komfortową podróż i pewność, że dotrzesz do celu wypoczęty. Znasz ten ból, gdy potrzebujesz przystanku, ale kierowca autobusu, a tym bardziej konduktor pociągu nie zatrzymają się na Twoją prośbę? Kanapka, obiad, a może coś do picia… transfer z lotniska Berlin – Szczecin może być przyjemniejszy niż Ci się wydaje.

Aby zamówić transfer lotniskowy z lotniska Berlin zadzwoń pod numer telefonu: +48 913 13 13 13