Zatrudniamy kierowców taxi

Zostań Kierowcą TAXI w najdynamiczniej rozwijającej się korporacji taxi w Polsce: Szczecin, Trójmiasto i Kraków. Dogodny grafik, samochód służbowy, wszystkie niezbędne elementy do legalnego przewozu osób.

Jak to działa?

Ari-Taxi to nowoczesna korporacja wyróżniająca się na rynku przewozów osób indywidualnych oraz biznesowych spośród konkurencji oferując wysoką jakość usług oraz całodobową dostępność. Wszystkie nasze samochody to niskoemisyjne hybrydy, wyposażone w automatyczną skrzynię biegów oraz klimatyzację.

Nasza centrala przyjmuje zlecenia telefoniczne i przekazuje je dostępnym kierowcom w pobliżu miejsca odbioru Pasażera. Kierowca rusza po pasażera i odbiera go z ustalonego punktu oraz zawozi w miejsce docelowe. Jako Kierowca otrzymujesz również zlecenia otrzymywane bezpośrednio przez naszą aplikację mobilną Ari-Taxi.

System przyjmowania zleceń w Ari-Taxi

Przyjęcie zlecenia

Całodobowa dyspozytornia przyjmuje zlecenia Klientów i przekazuje je do naszych Kierowców.

Odebranie Klienta

Niezwłocznie po przyjęciu zlecenia Kierowca jedzie odebrać swojego Pasażera.

Realizacja zlecenia

Kierowca odwozi Klienta w ustalone miejsce i czeka na kolejne zlecenie w swoim rejonie.

Wybierz miasto w którym chcesz pracować

Dlaczego warto współpracować z Ari-Taxi?

Samochody flotowe

Posiadamy samochody do których poszukujemy obsady - cała nasza flota to nowoczesne, hybrydowe auta z automatyczną skrzynią biegów.

Jasne zasady współpracy

W Ari-Taxi współpraca przebiega na jasnych, z góry określonych zasadach. Zatrudnienie w formie umowy zlecenie, działalności gospodarczej lub innej - jesteśmy otwarci.

Bieżące wsparcie

Każdy Kierowca na początku współpracy otrzymuje materiały szkoleniowe oraz pełne, bieżące wsparcie koordynatora miasta - jesteśmy dostępni 24/7.

Jakie są wymagania, aby zostać kierowcą taxi?

Chcąc współpracować z Ari-Taxi musisz spełnić kilka ważnych wymagań: być miłym i pogodnym człowiekiem, doświadczonym, wytrzymałym i zdroworozsądkowym kierowcą. Oprócz tego wymagamy od kandydatów: badań psychotechnicznych kat. B oraz badań lekarskich (lub możliwość ich wykonania), zaświadczenie o niekaralności (nie starsze niż 30 dni), prawo jazdy od min. 1 roku. Znajomość topografii znacznie ułatwi Ci pracę, lecz nie jest wymagana.

Jaki jest zakres obowiązków kierowcy w Ari-Taxi?

Kluczowym elementem Kierowców Ari-Taxi jest przewóz osób w oparciu o najwyższy standard jakości korporacji oraz dbanie o dobre imię marki w konkretnym regionie. Każdy nasz współpracownik zobowiązany jest o dbanie o powierzony służbowy samochód, a także powinien być odpowiedzialny, zaangażowany i posiadać chęć do pracy.

Czy potrzebuję posiadać samochód, aby rozpocząć współpracę z Ari-Taxi?

W Ari-Taxi wychodzimy naprzeciw każdemu, kto chciałby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z zawodem kierowcy taxi, dlatego oferujemy współpracę na flotowych samochodach. Każde auto posiada automatyczną skrzynię biegów oraz klimatyzację, pełne ubezpieczenie OC, AC z klauzulą TAXI oraz assistance „no limit”. Jeśli posiadasz swój własny samochód przystosowany do przewozu osób TAXI i chciałbyś rozpocząć współpracę – skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.