Współpracuj z Ari-Taxi

Nasze samochody jeżdżą już po ulicach 3 miast: Szczecin, Gdańsk oraz Kraków. Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającą się korporacją taxi w Polsce.

Poszukujemy Partnerów Biznesowych na terenie całej Polski, wizjonerów, osób do współpracy, każdego kto czynnie (a także i biernie) chciałby przyczynić się do rozwoju Ari-Taxi.

Poznaj nas

Jako marka Ari-Taxi istniejemy od 2020 roku, ale doświadczenie zbieraliśmy przy okazji innego projektu taxi od przeszło 20 lat. Nasz pomysł powstał oraz ziścił się w Szczecinie – to tam znajdziesz nasze Biuro Główne. W naszym projekcie bierze udział już ponad 100 osób w 3 miastach – zrzeszamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

Prezes Zarządu

Odyseusz Karalis: Prezes Zarządu i udziałowiec Ariadni Group Sp. z o.o. współwłaściciel holdingu ODYSSEY HOLDING na który składa się sumarycznie 20 spółek w Polsce, Grecji, Wielkiej Brytanii oraz Estonii – w tym korporacja Ari-Taxi. Przedsiębiorca, Inwestor, a przede wszystkim praktyk biznesu. Porozumiewa się w 5 językach, w tym 3 biegle.

Dlaczego Ari-Taxi?

Jasne zasady współpracy

Nowatorskie podejście do biznesu w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwoliło nam dopracować każdy szczegół do perfekcji - a wiemy, że w tym tkwi sekret.

Przychód gwarantowany

Oferujemy zabezpieczenie każdej umowy. W trakcie rozmów dochodzimy do najlepszego dla Inwestora oraz korporacji rozwiązania gwarantu zainwestowanej kwoty.

Najlepsi specjaliści

W Ari-Taxi pracujemy z najlepszymi. Każdy Kierowca przechodzi wewnętrzne szkolenia, dzięki czemu oferujemy jakość usług na najwyższym możliwym poziomie.

Jak zostać Partnerem biznesowym Ari-Taxi?

Aby zostać Partnerem biznesowym należy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub pozostawiając kontakt do siebie poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Nasz specjalista skontaktuje się najszybciej jak to możliwe oraz umówi dogodny termin spotkania.

Kiedy zaczniemy zarabiać?

Po ustaleniu szczegółów współpracy oraz podpisaniu umowy rozpoczniemy szereg działań do uruchomienia pojazdu zdolnego do zarabiania. Zazwyczaj trwa to do 30 dni. Po tym czasie zaczniemy wspólnie zarabiać.

Formularz kontaktowy dla Partnerów biznesowych