Taxi Kraków

Szukasz komfortowego i bezpiecznego taxi w Krakowie? Ari-Taxi to nowoczesna korporacja TAXI w Krakowie zrzeszająca najlepszych licencjonowanych Kierowców.

Z Ari-Taxi Kraków dojedziesz na Rynek Główny, starą żydowską dzielnicę – Kazimierz, odwiedzisz symbol Krakowa: Zamek Królewski: Wawel, wrócisz z zakupów w Galerii Krakowskiej, Bonarki czy Serenady, a także z Dworca PKP czy lotniska w Balicach.

Taxi w Krakowie na Rynek Główny

Przewóz osób w Krakowie

Komfortowe i bezpieczne taxi w Krakowie, to dwa kluczowe elementy, które wyróżniają Ari-Taxi spośród innych korporacji taxi. Liczna krakowska flota to najwygodniejsze, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni hybrydowe samochody segmentu Premium. Podróż z licencjonowanym Kierowcą taxi w Krakowie sprawi, że będziesz czuć się wyjątkowo, a korzystanie z usług taxi w Krakowie wejdzie na nowy, wyższy poziom.

Cennik Ari-Taxi Kraków

 • Opłata początkowa 9,00 PLN

  Kwota startowa - niezależna od pory dnia oraz miejsca rozpoczęcia kursu

 • Taryfa 1 3,20 PLN

  (1 km w dni powszednie w godz. 6.00-22.00) - strefa I

 • Taryfa 2 4,80 PLN

  (1 km w godz. 22.00-6.00 oraz w niedziele i święta) - strefa I

 • Taryfa 3 6,40 PLN

  (1 km w dni powszednie w godz. 6.00-22.00) - strefa II

 • Taryfa 4 9,60 PLN

  (1 km w dni powszednie w godz. 22.00-6.00) - strefa II

 • Opłata za 1 godzinę postoju 40,00 PLN

  Dotyczy wszystkich taryf we wszystkich strefach

 • Uszkodzenie lub ubrudzenie tapicerki samochodu 500,00 PLN

Udogodnienia w Ari Taxi Kraków

Przewóz zwierząt

Wiemy, jak ważna jest obecność największego przyjaciela u Twojego boku. Podróż z pupilem jest jak najbardziej możliwa w taksówkach Ari-Taxi.

Płatności bezgotówkowe

Ari-taxi posiada samochody wyposażone w terminale płatnicze. Pasażer ma możliwość opłacenia kursu w sposób bezgotówkowy za pomocą karty płatniczej lub Blik.

Taxi 6-osobowe

Flota Ari-taxi posiada samochody do przewozu nawet 6 osób. Zadzwoń na naszą infolinię i poproś o samochód dla Ciebie i Twoich znajomych.

Wpisy na blogu

Weekend w Krakowie - zamów swoją taxi w Krakowie
Blog w Krakowie
admin

Weekend w Krakowie

Pełna nazwa miasta, to Stołeczne Królewskie Miasto Kraków. Dlatego nie ograniczaj się do zamówienia Ari-Taxi Kraków wyłącznie na krakowski rynek. Jeżeli zdążyłeś nacieszyć się nocnym

Czytaj więcej »

Zamów taxi w Krakowie

Ari-Taxi Kraków oferuje najwyższej jakości przewozy osób na terenie Krakowa i okolic. Z nami dojedziesz na Rynek Główny w Krakowie, gdzie zwiedzisz Kościół Mariacki, zobaczysz zabytkowe Sukiennice, pospacerujesz po najsłynniejszych ulicach takich jak: Grodzka, Bracka, Szewska czy Sławkowska. W centrum Krakowa znajdziesz najlepsze restauracje, bary i miejsca, gdzie wspólnie z rodziną możesz spędzić wolny czas.

Obsługa hoteli

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów oferujemy kompleksową obsługę Gości hotelowych w zakresie przewozu taxi do najpopularniejszych destynacji tj. Kopalnia Soli w Wieliczce, Żydowska Dzielnica Kazimierz, Lotnisko Kraków-Balice, czy krótsze kursy po mieście.

Jesteśmy otwarci na współpracę z Hotelami na zasadach bezgotówkowego systemu voucherowego – płatnego raz w miesiącu.

Taxi w Krakowie na imprezę

Kraków to miejsce, gdzie znajdziesz najlepsze kluby oraz bary. Z Ari-Taxi dojedziesz bezpiecznie na najlepszą imprezę w Krakowie, licencjonowany Kierowca taxi podpowie, gdzie dziś najlepiej zabawisz się do białego rana. Duża różnorodność pozwoli Ci znaleźć najlepsze miejsce dla siebie, Twoich przyjaciół i znajomych. Ari-Taxi to również zakupy na każdą domówkę – zadzwoń na naszą infolinię, podaj listę zakupów, a nasz Kierowca za moment zjawi się z niezbędnymi do kontynuowania imprezy rzeczami.

Taxi dla firm w Krakowie

Najwyższej jakości przejazdy dla firm w Krakowie. Organizujesz spotkanie firmowe lub czekasz na ważnego Gościa? Spraw, by jego przejazd z lotniska w Balicach, dworca PKP w Krakowie lub z Hotelu odbyła się na najwyższym możliwym poziomie. Zadzwoń do Ari-Taxi i zamów przejazd. W naszej korporacji istnieje możliwość obsługi bezgotówkowej – skontaktuj się z działem marketingu i zapłać za przejazdy tylko raz, otrzymując fakturę zbiorczą.