Weekend w Krakowie

Weekend w Krakowie - zamów swoją taxi w Krakowie

Pełna nazwa miasta, to Stołeczne Królewskie Miasto Kraków. Dlatego nie ograniczaj się do zamówienia Ari-Taxi Kraków wyłącznie na krakowski rynek. Jeżeli zdążyłeś nacieszyć się nocnym życiem w Krakowie, poczuj się wreszcie jak król. Naszą komfortową taksówką zabierzemy Cię na najstarszą, żydowską dzielnicę – Kazimierz, na której znajdują się liczne, malownicze kawiarnie.

Podróż Ari-Taxi Kraków z rodziną jest przyjemnością, ponieważ poczekamy na Ciebie i po dobrej kawie możecie wybrać się do kopalni soli w Wieliczce, albo w Bochni. Podróż trwa zaledwie pół godziny, a przy okazji jesteście nadal razem – zawieziemy Was 6-osobowym, komfortowym samochodem. Po zwiedzeniu kopalni, zadzwońcie po nas: 123 122 555, podjedziemy po Was i wrócimy taksówką do miasta. Skoro zwiedziliście podziemia, warto zobaczyć panoramę miasta. Możecie wejść na jeden z krakowskich kopców, albo podjechać naszą taksówką pod samo wzgórze.

Na drugi dzień, dla lubiących nurkowanie, proponujemy przewóz na „krakowską Chorwację, czyli Zakrzówek – dawny kamieniołom z turkusową wodą. Pasażerów ceniących sobie aktywność fizyczną, Ari-Taxi Kraków może zawieźć do Ojcowskiego Parku Narodowego (50 min. od centrum Krakowa). Spacer po parku, to niewątpliwie atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dlatego radzimy przygotować się na wyprawę i odpowiednio ubrać, a także zabrać odpowiednią ilość wody. Po wycieczce, czas na odpoczynek.

Proponujemy przejazd taksówką na krakowską dzielnicę Nowa Huta i znajdujący się tam zalew nowohucki oferujący leżaki, zacienione miejsca, tężnie oraz dobre jedzenie. W pobliżu jest Nowohuckie Centrum Kultury oraz Teatr Ludowy dla kochających sztukę. Wyprawa weekendowa, to zazwyczaj wyjazd na imprezy lub w celu turystycznym, a plan jest często ograniczony do jednej, dwóch atrakcji. W związku z tym wiemy, jak bardzo cenny jest dla Ciebie czas i podpowiadamy, jak możesz go zaoszczędzić. Wybierając Ari Taxi-Kraków masz gwarancję przewozu z punktu, w którym się znajdujesz do miejsca docelowego „pod drzwi”.

Zamawiając taksówkę nie liczysz liczby przesiadek i nie musisz martwić się o bilet. Sześcioosobowe auto nie zmusza Cię do szukania kolejnej taksówki i pozostajesz dzięki temu w towarzystwie ekipy, z którą podróżujesz. Pamiętaj, że tylko licencjonowana taksówka w Krakowie może poruszać się po buspasach, a przecież omijanie korków jest fajne! Spędź weekend w naszym mieście w ciekawych miejscach i bezpiecznie.

Śmiało możesz pytać naszych kierowców o inne atrakcje, bo jest ich naprawdę dużo!